Pentos

Home

To menu | To search

Home › Podhale noclegi

Podhale noclegi

, 23:03 - Permalink

Od kilku sezonów jest bardzo chętnie obieranym kierunkiem krajoznawczych ekspedycji oraz atrakcyjnym celem dla tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek.

Podhale to wyjątkowa kraina, na terenie której czekają na gości jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

Doskonale rozwinięta baza noclegowa staje się dodatkowym walorem tego regionu. Skutek? Turystyka rozwija się tu niezwykle dynamicznie.

Co warto zobaczyć w trakcie wycieczki po tym regionie? Na jakie atrakcje należy zwrócić wyjątkową uwagę? Podhale to przede wszystkim wspaniałe krajobrazy.

W tutejszej scenerii najważniejsze miejsce zajmują malownicze górskie pasma oraz przepiękna dolina Dunajca. A jakie miasta trzeba tutaj zwiedzić? Jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych w tej części kraju jest Nowy Targ. Dobra baza noclegowa oraz korzystne połączenia to najważniejsze kwestie, które docenili przebywający tu turyści. Dla sporej grupy miłośników podróży to miasto jest doskonałym punktem początkowym dla niejednej wycieczki po okolicy. Podhale przyciąga też tak ważnym ośrodkiem turystycznym, jak Zakopane. Zimowa stolica kraju to ciekawe perełki architektury a także pobliskie Tatry. Wycieczki po tych górach każdemu turyście dostarczą ogromnej ilości emocji. Podhale to także ciekawa oferta dla mniej aktywnych gości.

Ciekawym celem wycieczki będzie Gubałówka, wielką sympatią cieszą się także wycieczki krajoznawcze po najciekawszych miejscowościach Podhala.

Dębno Podhalańskie czy Łopuszna - to wybrane miejscowości, które przyciągają turystów ciekawymi zabytkami. Podhale to niezwykłe atrakcje przyrodnicze oraz piękne krajobrazy.

To również wyjątkowe skarby sztuki ludowej, z którymi na pewno warto się zapoznać podczas poznawania tej niezwykłej krainy..


Źródło: Pakowarka brykietu